Автобусний тур в Париж та паломництво в Лурд

Паломництво до Парижу, Люрду та Меджугор'є
на 160-річчя об’явлень у Люрді
 (ПАЛОМНИЦЬКА ПРОГРАМА)
21 - 31 березня 2018 р.
АКЦІЙНА ЦІНА** 325 € + 300 грн.
Меджугор’є (2 дні, 1 ніч) – Мілан (1 день, 1 ніч) – Монако (1 день) – Люрд (2 дні, 1 ніч) – Париж (2 дні, 1 ніч) – Дрезден (1 день)

Виїзди відбуваються з наступних міст:
Тернопільська обл.: Бучач (02.30), Чортків (03,.00), Теребовля (04.00), Тернопіль (05.00), Зборів (05.30);
Львівська обл.: Золочів (06.00), Львів (08.00), Стрий (09.00);
Івано-Франківська обл.: Івано-Франківськ (05.00), Калуш (05.30), Долина (06.00);
Адресу місця посадки в автобус у вашому місті Ви можете переглянути ТУТ.
   Подорож в Париж   

 ПРОГРАМА ПОДОРОЖІ:
1 день, середа (21.03.2018). Виїзд з України (години та місця виїздів вказані вище). Проходження Україно-Угорського кордону. Переїзд до Меджугор’є.
   Площа Героїв в Будапешті   

2 день, четвер (22.03.2018). МЕДЖУГОР’Є
Ранкове прибуття. Оглядова екскурсія з розповіддю про Меджугор’є. Відвідування церкви Св. Якова, мироточивого Хреста, могили отця Славка Барбаріча – колишнього пароха Меджугор’я, що багато трудився для розвитку школи Марії. Обід. Молитва вервиці на горі об’явлень Подбрдо. Вільний час. Зустріч із Ненсі та Патріком. Відвідання спільноти Ченаколо. Можливі також інші зустрічі та відвідування певних місць, про які повідомимо додатково.
18.00 – Вечірня молитовна програма, яка відбувається кожного дня, і є основною та обов’язковою подією для участі усіх паломників, що перебувають в Меджугор’є:
18:00 – Молитва Вервиці;
19:00 – Свята Меса;
20.00 – Вервиця Миру, освячення куплених речей, молитви за зцілення душі і тіла;
20:15 – Адорація Найсвятіших Тайн (поклоніння Ісусу в Пресвятих Дарах) / вервиця.
Ночівля в готелі.
   Гора Об'явлень   

3 день, п’ятниця (23.03.2018). МЕДЖУГОР’Є. ПІСТ НА ХЛІБІ І ВОДІ
Свята Літургія українською мовою в східному обряді. Хресна дорога на горі Кріжевац. Сніданок. Екскурсія до водоспаду Кравіца. Обід. Можливе відвідування «Майчиного села» (села Матері) - заснованого о. Славком Барбарічем в 1993 р. Б. Заснування "Майчиного села" викликала необхідність опіки над дітьми, які втратили свої сім'ї та житло внаслідок війни на Балканах. Зараз на території "Майчиного села" діє багато різних спільнот та фундацій. На території є навіть свій зоопарк Святого Франциска, який заснував ще о. Славко Барбаріч для реабілітації жінок та дітей, які внаслідок психологічних травм після військових дій не могли спілкуватися з іншими людьми. Вільний час для приватної молитви, відпочинку чи купівлі сувенірів. Можливі також інші зустрічі та відвідування певних місць, про які повідомимо додатково.
18.00  Вечірня молитовна програма, яка відбувається кожного дня, і є основною та обов’язковою подією для участі усіх паломників, що перебувають в Меджугор’є:
18:00 – Молитва Вервиці;
19:00 – Свята Меса;
20.00 – Вервиця Мируосвячення куплених речей, молитви за зцілення душі і тіла;
20:15 – Адорація Найсвятіших Тайн (поклоніння Ісусу в Пресвятих Дарах) / вервиця.
Нічний переїзд до Мілану.
   Гора Кріжевац   

4 день, субота (24.03.2018). МІЛАН
Ранкове прибуття у Мілан. День у знаковому італійському місті. Мілан - значний фінансовий, промисловий, науковий і культурний центр.  Свята літургія у одному з храмів міста.
Оглядова екскурсія місом "Мілан - столиця моди".
Протягом оглядової екскурсії буде нагода познайомитися з визначими пам'ятками міста. У Мілані розташовані багато фінансових компаній, а в передмісті розташовується «авангард» промислової зони. Фієра Мілано, міський торговий-виставковий комплекс — один з найзначніших у світі. Відомі храми міста - Кафедральний собор Дуомо (XIV–XIX ст.), (XV ст.), церква Санта Марія делле Ґраціє, що містить фреску «Тайна вечеря» Леонардо да Вінчі, Оперний театр Ла-Скала (XVIII–XIX ст.), Замок Сфорца (Кастелло Сфорцеско) та інші.
Вільний час для того щоб прогулятися вулицями італійського міста та шанс піти на шопінг у столиці моди!!!
Переїзд в транзитний готель, ночівля в готелі.
   Соборона площа в Мілані   

5 день, неділя (25.03.2018). НІЦЦА, МОНАКО. СВЯТО БЛАГОВІЩЕННЯ.
Сніданок в готелі, виселення з готелю, переїзд до міста Ніцци.
Свята літургія. Прогулянка містом. Вільний час.
Центр Лазурного берега - Ніцца, місто, що стоїть на місці давньогрецької Нікеї. Яскраве чарівність середземноморської природи підкреслює італійський колорит старого міста і витончену красу набережної, що протягнулася уздовж пляжу.
*Рекомендуємо поїздку в Монако громадським транспортом. Всього на декількох квадратних кілометрах розташоване казково красива і неймовірно багата держава. Над могутніми скелями, нависаючи над морем знаходиться невелика, але одна з найбільш цікавих частин князівства- Монако-віль - старе місто. Тут кафедральний собор, княжий палац, музеї, сади - історія застигла, а зовсім недалеко в порту відпочивають досконалі, сконструйовані за останнім писком моди - яхти, на ідеально рівних дорогах «ганяють» зірки формули-1
Рекомендуємо оглядову екскурсію містом «Королівство розкоші - Монако» - (15 €).
Збір групи. Нічний переїзд в Лурд.
   Монако   

6 день, понеділок (26.03.2018). ЛУРД
Ранкове прибуття в Лурд. Свята літургія, вільний день.
Довідка: Люрд – найбільше місце паломництва християн з усього світу. 150 років тому місцевій дівчині Бернадетті з’явилась Матір Божа. Тепер на місці з’явлення б’є цілюще джерело, до якого за оздоровленням прибувають паломники з усього світу. Місто паломників Люрд має єдину непереможну атмосферу – атмосферу віри. Факт, що в Люрді ніколи не було ніякої пошесті. Адже кожного року туди приїжджає більше ніж 2 мільйони паломників і понад сто тисяч хворих, котрі сотнями купаються в джерелах. Проте ніякої інфекції не було зафіксовано ніколи.
Молитовна программа у Лурді. Поселення в готель, ночівля. 
   Санктурій Нотр-Дам-де-Лурд   

7 день, вівторок (27.03.2018). ЛУРД
Сніданок. Виселення з готелю. Молитовна програма в Люрді.
Продовження паломницької програми у Люрді: відвідини Гроту – місця Об’явлення Богородиці, молитва у Базиліці Вервиці та Непорочного Зачаття, Хресна Дорога.
Вільний час.
Переїзд до Парижу.
   Грот чудес   

8 день, середа (28.03.2018). ПАРИЖ
Ранкове прибуття у Париж. Свята літургія.
Оглядова екскурсія містом. "Париж - це свято, яке завжди з тобою" – ця фраза Ернеста Хемінгуея стала крилатою і облетіла весь світ. Здається, краще про Париж не скажеш. Адже Париж – це серце Франції і, поза сумнівом, найелегантніша та найромантичніша столиця світу. Паризька Опера, вулиця Руаяль, Мадлен, Площа Згоди, Єлисейські поля, Тріумфальна арка, Трокадеро, Ейфелева вежа, Марсове поле, дім Інвалідів, Музей Орсе, острів Сіте, Палац Правосуддя, Конс’єржи, Люксембурзький сад, Пантеон, Вандомська площа, Бастилія…
Вільний час.
Поселення в готель. Ночівля в готелі. 
   Музей Лувр   

8 день, субота (29.03.2018). ПАРИЖ
Сніданок. Вільний день в Парижі. Відвідування Нотр Дам Де Парі (Собор Паризької Богоматері), відомого за творіннями Гюго. Тут зберігається одна з найбільших святинь християнського світу – Терновий вінок Ісуса Христа. Святиня зберігається в Соборі вже багато століть і весь цей час сюди не сповільнюється потік паломників. Ми оглянемо знаменитий і величний Нотр Дам Де Парі, а хто має бажання, може піднятись на сам вершечок храму, щоби згори помилуватися гарною панорамою Парижу. Переїзд в транзитний готель.
*Рекомендуємо прогулянку на кораблику по Сені (16 €)
Вільний час. Нічний переїзд до Дрездена.
   Вечірня Сена   

9 день, неділя (30.03.2018). ДРЕЗДЕН
Ранкове прибуття в Дрезден, оглядова  екскурсія містом.
Довідка: Стара саксонська столиця Дрезден був знаменитий на всю Європу своєю чудовою архітектурою і художніми скарбами. Своїх відвідувачів з давніх давен Дрезден заворожує блискучим і захоплюючим поєднанням традицій та сучасності. Прогулюючись центром міста, з його колишньою Резиденцією саксонських курфюрстів і королів, видом на чудовий ландшафт Ельби, Ти відчуєш неповторний шарм «Флоренції на Ельбі» - міста мистецтва, старовинної витонченої архітектури, величезних музейних колекцій, оркестрів та хорів зі світовим ім'ям. Дрезденський оперний театр - один із найкрасивіших у світі, розкішний Цвінгер із неперевершеними колекціями, Резиденція правлячої династії Веттинів, величезний комплекс в стилі ренесанс, і це ще далеко не все ...!
Вільний час в Дрездені, можливість самостійно прогулятися містом, зробити фото, здійснити шопінг в одному з багаточисельних торгових центрів або:
* Відвідати Всесвітньо відому Дрезденську галерею (вх. Кв.) - головне надбання міста. Тут зібрані найвідоміші шедеври епохи Відродження.
Нічний переїзд в Україну.
   Дрезденський Цвінгер   

10 день, понеділок (31.03.2018).
Прибуття в Україну (Щоб зорієнтуватися в годині прибуття до свого міста для прикладу наводимо тільки м. Львів. Відштовхуючись від цього кожен сам в індивідуальному порядку може прорахувати годину прибуття в потрібне Вам місто. Отож, повернення у Львів в даній програмі орієнтовно о 20.00).

 У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:
-переїзд комфортабельним автобусом єврокласу по всьому маршруту;
-супровід  духівника і керівника групи;
-проживання в готелях згідно маршруту;
-сніданкизгідно програми;
-медичне страхування;

У ВАРТІСТЬ НЕ ВХОДИТЬ:
-оглядові екскурсії (46 € - обов’язкова плата);
-консульський збір для отримання візи (35 €) + візовий збір (20 €) – для паломників, котрим необхідна віза;
-харчування, не передбачене готелями;
-проїзд громадським транспортом;
-вартість синхронного перекладу вечірньої молитовної програми (2 € - обов’язкова плата);
-вхідний квиток на водоспад Кравіца (3 € - факультативно)
-факультативні програми
-приватні витрати;

Важливо:
ОБОВ’ЯЗКОВО!!! усім клієнтам потрібно бути на місці посадки за 20 хвилин до години виїзду.
* Факультативно, мінімальна кількість туристів на факультативи - 20 осіб;
** Організатори не несуть відповідальності за роботу консульських, митних, прикордонних, дорожніх служб, затори на дорогах, погодні умови та пов'язані з цим затримки в турі та можливі незручності.
*** Організатори залишають за собою право на зміну порядку проведення екскурсій, а також на заміну їх на рівноцінні;
**** Під час вільного часу - автобусне обслуговування не передбачено;
***** Для всіх, у кого "День народження" в подорожі – у подарунок від компанії одна з рекомендованих екскурсій!