Автобусний тур в Париж

Париж та Люрд – подорож святинями Франції
(ПАЛОМНИЦЬКА ПРОГРАМА)
18-28 жовтня 2018р.
АКЦІЙНА ЦІНА** 395 € + 200 грн.
Вартість туру при попередньому бронюванні - €395 + 200 грн.
Вартість туру при бронюванні менше, ніж за місяць до туру – €430 + 200 грн.

Будапешт, Марія Повч (1 день, 1 ніч) – Відень (1 день) – Париж (3 дні, 2 ночі) 
– Люрд (3 дні, 3 ночі) – Монако (1 день) – Падуя, Венеція (1 день, 2 ночі) – Егер (1 день)

Виїзди відбуваються з наступних міст:
Тернопільська обл.: Бучач (00.30), Чортків (01.00), Теребовля (03.00)**, Тернопіль (04.00), Зборів (04.30);
Львівська обл.: Золочів (05.00), Львів (07.00), Стрий (08.00);
Івано-Франківська обл.: Івано-Франківськ (06.00), Калуш (06.30), Долина (07.00);
Адресу місця посадки в автобус у вашому місті Ви можете переглянути ТУТ. 
   Нотр-Дам   

 ПРОГРАМА ПОДОРОЖІ:
1 день, четвер (18.10.2018). БУДАПЕШТ, МАРІЯ ПОВЧ.
Виїзд з України (години та місця виїздів вказані вище). Проходження Україно-Угорського кордону. Переїзд до Будапешту
Прибуття в Угорщину, місто Марія Повч. Молитва біля чудотворної ікони Матері Божої, розповідь про історію цього відпустового місця.
Далі ми відвідаємо Будапешт.
* Рекомендуємо вечірню прогулянку на кораблику по Дунаю з келихом шампанського  (15 €), неймовірні панорами міста, унікальне освітлення мостів та бокал шампанського кожному паломнику подарують вам гарний настрій в перший день подорожі.
Поселення в готель. Ночівля.
   Будапешт на Дунаї   

2 день, п’ятниця (19.10.2018). ВІДЕНЬ.
Сніданок в ресторані готелю. Переїзд до Австрії.
Відень. Наша екскурсія розпочнеться знайомством із зимовою резиденцією династії Ґабсбурґів - Хофбурґ, далі прогулянка по Віденській Рінґштрассе, фото біля пам'ятника Марії-Терези, огляд Парламенту, Ратуші, Віденської опери і собор св. Стефана, де знаходиться знаменита Ікона Марії Повчанської. Це головний собор Відня та всієї, колись могутньої Австро-Угорської імперії і одночасно символ християнської Австрії.
Вільний час для прогулянки містом. Радимо скуштувати справжній віденьський яблучний штрудель в одному з безлічі кафе в центрі міста. Місцеві кулінари готують його настільки вишукано, що він став візитівкою австрійської кухні.
Вечірня Літургія в українській церкві святої Варвари в центрі Відня. Збір групи, переїзд до Франції.
   Палац Шенбун   

3 день, субота (20.10.2018). ПАРИЖ.
Прибуття в Париж. Поселення в готель, відпочинок після переїзду.
Після відпочинку, відвідаємо катедру святого Володимира Великого, де візьмемо участь в Літургії, а опісля прогуляємось набережною Сени, зробимо фото біля Ейфелевої вежі, біля Лувру, відвідаємо сад Тюїльрі. Вільний час. (Увага! В цей день пересування містом тільки громадським транспортом!)
Повернення в готель, ночівля.
   Подорож в Париж   

4 день, неділя (21.10.2018). ПАРИЖ.
Сніданок в ресторані готелю.
Автобусно-пішохідна екскурсія містом"Париж - це свято, яке завжди з тобою" – ця фраза Ернеста Хемінгуея стала крилатою і облетіла весь світ. Здається, краще про Париж не скажеш. Адже Париж – це серце Франції і, поза сумнівом, найелегантніша та найромантичніша столиця світу. Паризька Опера, вулиця Руаяль, Мадлен, Площа Згоди, Єлисейські поля, Тріумфальна арка, Трокадеро, Ейфелева вежа, Марсове поле, дім Інвалідів, Музей Орсе, острів Сіте, Палац Правосуддя, Конс’єржи, Люксембурзький сад, Пантеон, Вандомська площа, Бастилія…
Вільний час. Пропонуємо здійснити пішохідну прогулянку містом та відвідати пагорб Монмартр — найвищу точку Парижа. На вершині пагорба знаходиться базиліка Сакре-Кер, буквально «базиліка Святого Серця», тобто Серця Христового, надзвичайно гарний та унікальний храм, з якого відкривається надзвичайний вид на місто.
Повернення в готель, ночівля.
   Вогні нічного Парижу   

5 день, понеділок (22.10.2018). ПАРИЖ.
Сніданок в ресторані готелю.
Вільний день в Парижі. Пропонуємо відвідати Нотр Дам Де Парі (Собор Паризької Богоматері), відомого за творіннями Гюго. Тут зберігається одна з найбільших святинь християнського світу – Терновий вінок Ісуса Христа. Святиня зберігається в Соборі вже багато століть і весь цей час сюди не сповільнюється потік паломників. Ми оглянемо знаменитий і величний Нотр Дам Де Парі, а хто має бажання, може піднятись на сам вершечок храму, щоби згори помилуватися гарною панорамою Парижу.
А любителів мистецтва запрошуємо в найвідоміший музей світу - Лувр. Неймовірна колекція творів мистецтва та предметів старовини, що експонується тут, притягує відвідувачів з усього світу. Хто побував тут, не забуде цей день ніколи - враження залишаться на усе життя.
Бути в Парижі і не побувати на Ейфелевій вежі, це все одно, що не бути в Парижі взагалі. За весь час існування, Ейфелеву вежу відвідало більш, ніж 250 мільйонів людей. На завершення нашого перебування тут, радимо самостійно піднятись на один з символів Парижу, щоби помилуватись цим містом з висоти пташиного польоту і дати собі обіцянку приїхати сюди ще раз...
Збір групи, переїзд до Люрду.
   Вхід в Лувр   

 6 день, вівторок (23.10.2018). ЛЮРД.
Ранкове прибуття в Люрд. Літургія, молитовна програма.
Довідка: Люрд – найбільше місце паломництва християн з усього світу. 150 років тому місцевій дівчині Бернадетті з’явилась Матір Божа. Тепер на місці з’явлення б’є цілюще джерело, до якого за оздоровленням прибувають паломники з усього світу. Місто паломників Люрд має єдину непереможну атмосферу – атмосферу віри. Факт, що в Люрді ніколи не було ніякої пошесті. Кожного року туди приїжджає більше ніж 2 мільйони паломників.
Поселення в готель, відпочинок. Ввечері запрошуємо взяти участь у щоденній процесії зі свічками та молитві на вервиці різними мовами.
   Санктурій, храм Нотр-Дам де Лурд   

7 день, середа (24.10.2018). ЛЮРД.
Сніданок в ресторані готелю.
Молитовна програма перебування в Люрді. Ми помолимося в гроті – місці з’яви Матері Божої, зможемо окунутись в купелі з чудодійною людською водою, пройдемо Хресну дорогу, а ввечері візьмемо участь у багатотисячній процесії зі свічками та молитві на вервиці паломників з різних країн.
   Грот Чудес   

8 день, четвер (25.10.2018). ЛЮРД.
Сніданок в ресторані готелю. Літургія в Українській Греко-Католицькій Церкві. День для молитви до Матері Божої та можливість побути наодинці з Господом у одному з найблагодатніших місць Європи – Люрді.
Збір групи та переїзд до транзитного готелю на території Франції. Ночівля.
   Українська церква в Люрді   

9 день, п’ятниця (26.10.2018). МОНАКО
Сніданок в ресторані готелю. Переїзд до Монако, відпочинок на морі.
Для тих, хто не має бажання засмагати на пляжі, пропонуємо прогулянку по Монако, під час якої ви познайомитеся із князівським палацом родини Грімальді, побачите Океанографічний музей, директором якого довгий час був Жак-Верб-Кусто, зможете відвідати знамените Казино Монте-Карло, чи прогулятися мальовничими екзотичними парками.
Збір групи, переїзд в Італію, поселення в транзитний готель, ночівля.
   Бухта в Монако   

10 день, субота (27.10.2018). ПАДУЯ, ВЕНЕЦІЯ
Сніданок в ресторані готелю. Переїзд до Падуї.
Падуя – оглядова екскурсія містом. Великий храмовий комплекс – собор св. Антонія Падуйського – місце, яке найчастіше відвідують паломники з усього світу. Разом з отцем-духівником нашої групи ми помолимось до святого Антонія за заступництво і мир в наших сім’ях.
Вільний час. Хто має бажання, відвідуємо Венецію. Всього 30 хв. на місцевому поїзді і ми вже у "Місті на воді".
Венеція – це прекрасна казка, яка застигла в камені. Багато століть поети і художники прославляли це місто і прикрашали його своїми творами. Тут прекрасно поєднуються розкішні палаци і скромні вузенькі вулички, мовчазні канали та гомінкі ринки. Затишні кафе запрошують нас на ароматну каву, а на площі Сан Марко музичні оркестри грають для нас романтичну музику. Ми зможемо відчути життя цього міста, поміряти карнавальну маску, помилуватися Гранд Каналом... І, головне, зануритись в цю неповторну атмосферу найбільш романтичного міста в Італії. Оглядова екскурсія.
У вільний час для тих, в кого в душі ще жевріє вогник романтизму, є нагода покататись вузенькими каналами міста на гондолі – справжньому символі Венеції.
Повернення в Падую, виїзд в Україну.
   Тур по Венеції   

11 день, неділя (28.10.2018).
Дорогою додому ми відвідаємо відоме угорське місто Егер, яке славиться на весь світ своїми виноградниками.
* Рекомендуємо продегустувати п’ять сортів ексклюзивного угорського вина плюс до того нас чекає смачний угорський гуляш (15 €).
Прибуття в Україну (Щоб зорієнтуватися в годині прибуття до свого міста для прикладу наводимо тільки м. Львів. Відштовхуючись від цього кожен сам в індивідуальному порядку може прорахувати годину прибуття в потрібне Вам місто. Отож, повернення у Львів в даній програмі орієнтовно о другій половині дня).
   Оперний театр в Львові   

 У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:
-проїзд комфортабельним автобусом по маршруту;
-проживання 7 ночей в готелях 3*;
-харчування – сніданки (після ночівлі в готелях);
-медичне страхування;
-сучасна аудіосистема з навушниками для екскурсій.

У ВАРТІСТЬ НЕ ВХОДИТЬ:
-екскурсії – загалом 40 € (обов'язкова оплата);
-доїзд до Венеції на потязі – 4 €;
-проїзд в громадському транспорті в Парижі;
-вхідні квитки в музеї та інші екскурсійні об'єкти;
-факультативні екскурсії (за бажанням).

Важливо:
ОБОВ’ЯЗКОВО!!! усім клієнтам потрібно бути на місці посадки за 20 хвилин до години виїзду.

* Факультативно, мінімальна кількість туристів на факультативи - 20 осіб;
** Міста посадки Бучач, Чортків та Теребовля є факультативними і можливі за додаткову оплату. При кількості бажаючих 8 або 10 чол. вартість довозу в дві сторони складе 200 грн. При більшій кількості чол. вартість довозу зменшиться та в кожному випадку буде розраховуватися індивідуально. При меншій кількості чол. вартість також буде вираховуватися індивідуально в кожному конкретному випадку;
*** Організатори не несуть відповідальності за роботу консульських, митних, прикордонних, дорожніх служб, затори на дорогах, погодні умови та пов'язані з цим затримки в турі та можливі незручності.
**** Організатори залишають за собою право на зміну порядку проведення екскурсій, а також на заміну їх на рівноцінні;
***** Під час вільного часу - автобусне обслуговування не передбачено;